Strona główna»Biuro Prasowe»Komunikat prasowy

Komunikat prasowy

07.04.2019

"Wprost" (15) Dostałam nową twarz. Wygrałam nowe życie.

Inne wersje: txt

Temat z okładki. Pierwsza Polka, której przeszczepiono twarz w poruszającej rozmowie „Wprost“

Kraj

Solidarni z rządem. Piotr Duda, lider Solidarności poprowadził działaczy do protestów przeciwko rządowi. Niewykluczone, że w rzeczywistości jest to lina ratunkowa rzucona PiS przed wyborami.

Zwody i zawody Schetyny. Choć sondaże rosną i pokazują, że Koalicja Europejski stoczy wyrównaną walkę wyborczą z PiS, to w samej PO wciąż buzują emocje. Europosłowie, którzy właśnie żegnają się z Brukselą nie chcą wracać do krajowej polityki.

Dawanie bez oddawania. Mamy po raz pierwszy po 1989 r. atak na własność prywatną w gospodarce. PiS nacjonalizuje prywatne firmy i odtwarza socjalizm. To jest droga Łukaszenki – mówi prof. Leszek Balcerowicz

Społeczeństwo

Negacjonista gra w chowanego. David Irving organizuje wycieczkę do byłych obozów zagłady w Polsce. Polska powtarza, że go nie wpuści, ale nie wiadomo, jak to wyegzekwuje.

Niech żyją jeże. Zagrażają im psy, kosiarki i ludzie. Ponad 200 niepełnosprawnych jeży trafia co roku do ośrodka rehabilitacji Jeżurkowo.

Biznes

Pieniądze za nienawiść. Z roku na rok polskie państwo wypłaca coraz większe odszkodowania za niesłuszne areszty dla ludzi biznesu. Kilka tygodni temu padł rekord: 2 mln zł dla byłego szefa olsztyńskiej spółdzielni mieszkaniowej.

Amber Gold dla bogatych. To sprawa, która może przyćmić najpopularniejszą piramidę finansową w Polsce. Ponad 500 osób poszkodowanych i straty sięgające 600 mln zł. Jak to możliwe, że wytrawnych biznesmenów zwiódł na manowce były III-ligowy piłkarz?

Zagranica

Śmiertelne ofiary brexitu. Gdy politycy na Wyspach zajęci są jałowymi debatami nad kolejnymi scenariuszami wyjścia z Unii, przez kraj przetacza się fala przemocy nienotowana w powojennej historii Zjednoczonego Królestwa.

Kultura

Tron we krwi. Żadna nowa produkcja w tym roku nie będzie takim wydarzeniem jak finałowy sezon „Gry o tron”. Serialu, który swoim okrucieństwem świetnie złapał współczesne nastroje i na dobre zmienił współczesną telewizję.

Najnowsze wydanie tygodnika „Wprost” w poniedziałek 8 kwietnia trafi do kiosków i salonów prasowych na terenie całej Polski, a już w niedzielę od godziny 20:00 będzie dostępne w formie e-wydania.

 

Bieżące informacje ze spółki spółki PMPG Polskie Media SA (GPW: PMPG) na www.pmpg.pl oraz na profilach w serwisach Twitter: https://twitter.com/PMPG_PL i Facebook: https://www.facebook.com/PMPG.SA.

 

Bookmark and Share

Kontakt dla mediów