Strona główna»Biuro Prasowe»Komunikat prasowy

Komunikat prasowy

17.03.2019

"Wprost" (12) Mamy dość homofobii w sporcie

Inne wersje: txt

Temat z okładki. Homoseksualiści w polskim sporcie to temat tabu. Boją się o nim nawet sportowcy, którzy osobami homoseksualnymi nie są. Wprawdzie kolegują się z gejami i lesbijkami, ale publicznie nie chcą ich popierać, bo boją się, że stracą sponsorów.

Media

Prokuratura kontra wydawca „Wprost“. Sąd nie przychylił się do wniosku prokuratury i nie zastosował wobec Michała M. Lisieckiego, prezesa PMPG, bezwzględnego aresztu tymczasowego. - Zarzuty, które mi postawiła prokuratura są bezzasadne – skomentował decyzję sądu Lisiecki.

Kraj

Rządy Koalicji Europejskiej będą koszmarem. Prezes Kaczyński jest postacią bardzo charyzmatyczną i nie zauważyłem by potrzebował bądź szukał następcy – mówi Adam Bielan, wicemarszałek Senatu.

Zemsta krwi nad WISŁĄ. Mahomed Daudow, przewodniczący prorosyjskiego czeczeńskiego parlamentu, grozi „rodową zemstą krwi”mieszkającemu na terenie Polski czeczeńskiemu opozycjoniście Tumso Abdurachmanowowi. – Przyjadę po ciebie – zapowiada polityk.

Społeczeństwo

Jasna strona gier. Gry komputerowe mogą pomagać dziecku w nauce i rozwoju społecznym. Skoro już są, warto korzystać z tego, co w nich najlepsze.

Biznes

Amerykański sen w Polsce. Tomasz Biernacki 20 lat temu otworzył swój pierwszy, niewielki sklep. Od 18 marca jego spółka jest notowana w gronie tuzów warszawskiej giełdy.

Zakupy na Maxxa. Sklepy TK Maxx odnoszą sukces nad Wisłą, bo łączą to co polski konsument kocha – znane marki, obniżone ceny i dreszczyk emocji.

Zagranica

Węgierski kogut i eurochadecka kura. Jest stary kawał, o tym co myśli kogut biegnąc za kurą, robiącą dla przyzwoitości ze dwa kółka, żeby nie wyglądać na byt łatwą. Podobne relacje łączą europejskich chadeków z Orbanem.

Powiedz ludziom, że umieramy. Wenezuela stacza się coraz bardziej w nędzę, głód, chaos i bezprawie. Globalni gracze nie zdecydowali jeszcze, co z tym krajem zrobić.

Brexit jak schabowy w DVD. To nie jest tak, że wszyscy nagle zwariowali. Mamy do czynienia z sytuacją, gdy racjonalny system zaczyna procedować straszny i kompletnie nieracjonalny pomysł – mówi Christian Davies.

 

Najnowsze wydanie tygodnika „Wprost” w poniedziałek 18 marca trafi do kiosków i salonów prasowych na terenie całej Polski, a już w niedzielę od godziny 20:00 będzie dostępne w formie e-wydania.

 

Bieżące informacje ze spółki spółki PMPG Polskie Media SA (GPW: PMPG) na www.pmpg.pl oraz na profilach w serwisach Twitter: https://twitter.com/PMPG_PL i Facebook: https://www.facebook.com/PMPG.SA.

 

Bookmark and Share

Kontakt dla mediów