Strona główna»Biuro Prasowe»Komunikat prasowy

Komunikat prasowy

10.03.2019

„Do Rzeczy” (11) Magdalena Ogórek o atakach na TVP: Nie zginam karku, nie dam się złamać.

Inne wersje: txt

Polacy nie mają problemów z tolerancją mówi Magdalena Ogórek, prezenterka TVP, w rozmowie z Marcinem Makowskim.

Na łamach „Do Rzeczy” również:

Tusk zwyczajnie stchórzył – przekonuje Jacek Saryusz-Wolski, europoseł, w rozmowie z Maciejem Pieczyńskim.

Film Pasikowskiego o Janie Nowaku-Jeziorańskim to przyzwoite kino historyczne, ale bardziej – zmarnowana szansazauważa Piotr Gociek w artykule „Kurier nie dojechał”.

Jeśli kard. Müller może być nowym Lutrem, to może trzeba go zacząć słuchać od razu, już teraz, bez ociągania, a nie za 500 lat „odzyskiwać”? – pisze Tomasz Rowiński w tekście „Manifest kardynała Müllera”.

W kierownictwie Nowego Sojuszu Flamandzkiego (N-VA) jakiś czas temu zrodził się pomysł, by w eurowyborach miejsce na liście zaoferować Carlesowi Puigdemontowi, przywódcy separatystów katalońskich – zauważa Teresa Stylińska w artykule „Bracia separatyści”. 

Polscy producenci gier wideo rozwijają się tak dynamicznie, że za tydzień GPW zacznie publikować nowy indeks giełdowy, skupiający firmy z sektora gamingowego. Branża stała się również polską perełką eksportową pisze Jacek Przybylski w tekście „Polacy w lidze mistrzów”.

Minęło ponad osiem lat od ostatniego wyścigu Roberta Kubicy w F1. Czy po wieloletniej przerwie wymuszonej groźnym wypadkiem Kubica ma szanse nawiązać walkę z najlepszymi? Pierwszy sprawdzian 17 marca – zauważa Radosław Wojtas w artykule „Nowy rozdział Kubicy”.

 

Na łamach nowego „Do Rzeczy” również Łysiak o karze śmierci, Cenckiewicz o procesie wytoczonym przez Wałęsę i Wybranowski o tym, co na pewno wiadomo o oskarżeniach wobec księdza Jankowskiego.

 

Nowy numer „Do Rzeczy” w sprzedaży od poniedziałku, 11 marca 2019

Tygodnik „Do Rzeczy” można też czytać w popularnej na całym świecie aplikacji Kiosk Google  Play(Google Newsstand), która umożliwia między innymi dodawanie własnych notatek do tekstów. Tygodnik „Do Rzeczy” jest również dostępny w wersji cyfrowej u dystrybutorów prasy elektronicznej, m.in. w Nexto (http://www.nexto.pl/e-prasa/tygodnik_do_rzeczy_p35465.xml?archival), e-Kiosk (http://www.e-kiosk.pl/index.php?page=issue&id_issue=89576) oraz w aplikacji WPROST KIOSK odpowiednio dla: 

- systemu Android: (https://play.google.com/store/apps/details?id=com.paperlit.android.wprost)

- systemu iOS (https://itunes.apple.com/pl/app/wprost-kiosk/id459708380?mt=8).

Bieżące informacje ze spółki spółki PMPG Polskie Media SA (GPW: PMPG) na www.pmpg.pl oraz na profilach w serwisach Twitter: https://twitter.com/PMPG_PL i Facebook: https://www.facebook.com/PMPG.SA.

 

Bookmark and Share

Kontakt dla mediów