Strona główna»Biuro Prasowe»Komunikat prasowy

Komunikat prasowy

24.02.2019

"Wprost" (9) Byłam królową mafii

Inne wersje: txt

Temat z okładki. Spowiedź eksżony „Słowika“. 

Kraj

Pokochałam niewłaściwego faceta. Film Patryka Vegi godzi w moje dobre imię i jest zagrożeniem dla mojego bezpieczeństwa finansowego – mówi Monika Banasiak, była żona „Słowika”, autorka książek o kobietach mafii.

Imperium Zbigniewa Ziobry. Ma swoich sędziów, prokuratorów, radnych, ludzi w spółkach skarbu Państwa. Minister sprawiedliwości Zbigniew Ziobro, lider Solidarnej Polski, przez trzy lata rządów Zjednoczonej Prawicy zbudował polityczne imperium.

Wojna europejska. PiS jako pierwszy pokazał swoje lokomotywy do Brukseli. Znane nazwiska, z Beatą Szydło i Joachimem Brudzińskim na czele, mają zmobilizować elektorat i nie dopuścić do zwycięstwa kandydatów Koalicji Europejskiej.

Społeczeństwo

Szkoła na polu minowym. Gdy edukacja wkracza w sprawy światopoglądowe, zaczynają się protesty rodziców. A uczyć trzeba.

Biznes

Wakacje z campami. Małżeństwo z Piaseczna stworzyła ogólnopolską sieć campów – ośrodków wypoczynkowych dla dzieci i młodzieży. Mają swoją receptę na biznes.

Zagranica

Piekło po izraelsku. Izraelska polityka jest podobna do polskiej, z tą różnicą, że tam jest wszystko bardziej. W toczącej się właśnie kampanii wyborczej wymachiwanie cepem polskiego antysemityzmu każdemu się tam przydaje.

Kultura

Oscary na miarę nowej generacji. W nocy z niedzieli na poniedziałek po raz 91. rozdano Oskary. Niegdyś były one barometrem panujących w Ameryce nastrojów i wskazywały kinu kierunek. Dzisiaj próbują nadążyć za zmieniającym się światem.

 

Najnowsze wydanie tygodnika „Wprost” w poniedziałek 25 lutego trafi do kiosków i salonów prasowych na terenie całej Polski, a już w niedzielę od godziny 20:00 będzie dostępne w formie e-wydania.

 

Bieżące informacje ze spółki spółki PMPG Polskie Media SA (GPW: PMPG) na www.pmpg.pl oraz na profilach w serwisach Twitter: https://twitter.com/PMPG_PL i Facebook: https://www.facebook.com/PMPG.SA.

 

Bookmark and Share

Logowanie dla dziennikarzy

Przypomnij hasłoZarejestruj się

Kontakt dla mediów