Strona główna»Biuro Prasowe»Komunikat prasowy

Komunikat prasowy

17.02.2019

Wprost (8) Tusk wraca. Tworzy nowy obóz polityczny.

Inne wersje: txt

Temat z okładki. Dutkiewicz: Schetyna nie ma oferty dla Polski.

Kraj

Tusk wraca do gry. Donald Tusk chce stworzyć nowy projekt polityczny. Ma z nim ruszyć tuż po wyborach europejskich, choć jego wysłannicy już zaczęli dyskretny objazd po kraju.

Tuska ciągnie do Polski. Platforma Obywatelska nie kładzie na stół żadnej oferty dla kraju – mówi Rafał Dutkiewicz, były prezydent Wrocławia

Wojna przebrzmiałych gwiazd. Adam Bielan i Michał Kamiński, dwaj politycy, którzy przed laty wspólnie robili PR da PiS, a później ich drogi się rozeszły, mogą zetrzeć się w tegorocznej kampanii europejskiej.

Społeczeństwo

Wykluczeni komunikacyjnie. Polska prowincja odcięta od świata. Jeśli ktoś nie ma samochodu, siedzi w domu. Komunikacja publiczna nie działa albo działa iluzorycznie.

Biznes

Co dalej z handlem w niedziele. Wolność nie zakaz. Idąc dalej tą samą drogą, co przez ostatnie ćwierć wieku, za kilka lat możemy nie mieć żadnej polskiej sieci handlowej, a może nawet żadnego polskiego sklepu. Nie ma w Europie drugiego kraju, który by sobie na to pozwolił – mówi Marzena Gradecka, jedna z najbogatszych Polek.

Jak dorobić się mieszkania. Przez 10 lat trzeba odkładać na średnią krajową pensję, żeby kupić 60 – metrowe mieszkanie w Warszawie. J jednej strony ceny są zawrotne, z drugiej na pniu wyprzedają się nawet dziury w ziemi.

Zagranica

Konferencja przejęzyczeń. Warszawski szczyt miał być głównie o Bliskim Wschodzie, ale zmienił się w część kampanii wyborczej izraelskiego premiera Beniamina Natanjahu, zorganizowanej w Polsce przez jego amerykańskich sojuszników.

 

Najnowsze wydanie tygodnika „Wprost” w poniedziałek 18 lutego trafi do kiosków i salonów prasowych na terenie całej Polski, a już w niedzielę od godziny 20:00 będzie dostępne w formie e-wydania.

Bieżące informacje ze spółki spółki PMPG Polskie Media SA (GPW: PMPG) na www.pmpg.pl oraz na profilach w serwisach Twitter: https://twitter.com/PMPG_PL i Facebook: https://www.facebook.com/PMPG.SA.

 

Bookmark and Share

Logowanie dla dziennikarzy

Przypomnij hasłoZarejestruj się

Kontakt dla mediów