Strona główna»Biuro Prasowe»Komunikat prasowy

Komunikat prasowy

03.02.2019

"Wprost" (6) "Wprost" kontra Durczok

Inne wersje: txt

„Wprost“ kontra Durczok

Temat z okładki. Prawomocny wyrok Sądu Okręgowego w Warszawie nakazuje wydawcy „Wprost” przeprosić na okładce Kamila Durczoka.  Batalia sądowa jest jeszcze trwa.  W innej ważnej sprawie Kamil Durczok przegrał proces cywilny, który wytoczył tygodnikowi „Wprost” i dziennikarzom. W maju ubiegłego roku sąd cywilny całkowicie oddalił pozew Durczoka w sprawie o molestowanie, odrzucając wszystkie jego argumenty. Sąd uznał, że w artykułach ujawniających przypadki molestowania seksualnego napisano prawdę, Durczok jednak odwołał się od tego wyroku. Sprawa również czeka na rozpoznanie przez sąd drugiej instancji.

Na stronach „Wprost również: Poradnik Wprost- jak się broić przed molestowaniem. Nawet jeśli sprawca molestowania ma silną pozycję w firmie, wysokie stanowisko, jest ogólnie lubiany, jego ofiara nie musi być bezradna.

Kraj

Przewodnik Śpiewaka po taśmach Kaczyńskiego. Taśmy Kaczyńskiego pokazują, że prezes PiS porzucił walkę z układem i postanowił się do niego dostosować. Przez to stracił moralną wyższość nad innymi politykami.

Klan Prezesa. Od najwcześniejszego dzieciństwa rodzina Tomaszewskich była dla Jarosława Kaczyńskiego wzorem patriotyzmu i źródłem dumy. Teraz stała się przyczyną najpoważniejszych od lat kłopotów politycznych.

Krajobraz po taśmach. W ostatnią niedzielę stycznia do polityka opozycji zadzwonił pewien prawnik. Pięć godzin razem odsłuchiwali i redagowali taśmy, które od wtorku publikuje „Gazeta Wyborcza”.

Cios w serce Macierewicza. Fenomenu tej relacji nie rozumiał nikt. Nawet współpracownicy byłego ministra obrony dziwili się, że Antoni Macierewicz tak długo bronił Bartłomieja M. – Czy ten odpłaci się lojalnością w areszcie? – pytają politycy opozycji.

Uwodzicielski Robert Biedroń. Ugrupowanie Biedronia elektryzują opinię publiczną. Wyborcy zmęczeni wojną PiS i PO dają się uwodzić byłemu prezydentowi Słupska.

Społeczeństwo

Zdobyć albo być. Tomek Mackiewicz był pasjonatem wspinania, ale nie był sportowcem pod żadnym względem. Adam Bielecki jest sportowcem – o tragedii na Nanga Parbat, ewolucji alpinizmu i narodowych wyprawach wspinaczkowych mówi Włodzimierz Kierus.

Biznes

Orły Wprost nagrodzone. Gala w Kielcach zainaugurowała IV edycją Orłów Wprost. Tytuł ten otrzymują firmy osiągające najlepsze wyniki w regionie.

 

Najnowsze wydanie tygodnika „Wprost” w poniedziałek 4 lutego trafi do kiosków i salonów prasowych na terenie całej Polski a już w niedzielę od godziny 20:00 będzie dostępne w formie e-wydania.

 

Bieżące informacje ze spółki spółki PMPG Polskie Media SA (GPW: PMPG) na www.pmpg.pl oraz na profilach w serwisach Twitter: https://twitter.com/PMPG_PL i Facebook: https://www.facebook.com/PMPG.SA.

 

Bookmark and Share

Logowanie dla dziennikarzy

Przypomnij hasłoZarejestruj się

Kontakt dla mediów