Strona główna»Biuro Prasowe»Komunikat prasowy

Komunikat prasowy

06.01.2019

Wprost (2) Tercet egzotyczny. Gdy zawiążą nowy sojusz polityczny

Inne wersje: txt

Temat z okładki. Nie odchodzę z polityki. Trzy lata w Sejmie to dla mnie męczarnia. Ale muszę zrobić wszystkow, by pozostać w polityce. I by za rok nikt nie mógł rządzić bez Kukiz’15. Rozmowa Joanny Miziołek z Pawłem Kukizem.

Na stronach „Wprost również:

Ciekawy przypadek ministra Zielińskiego.Mimo opisywanych w mediach kolejnych wpadek wiceszef MSWiA Jarosław Zieliński utrzymuje stanowisko. Zdaniem partyjnych kolegów chroni do sam prezes PiS, który uważa, że nie może się poddać presji dziennikarzy.

Narodowiec koncesjonowany. Chłopak z Grajewa, który bardzo uwierzył w siebie. Dawni polityczni patroni uważają go za zdrajcę, ale kariera tego orędownika przyjażni z białoruskim reżimem weszła na kolejny etap. Rządowy.

Przyłożyć najsłabszym. Na szcząście premier zapowiedział, że cofa do ministerstwa project ustawy o przemocy w rodzinie. Założenia, które się w nim znalazły, były dla ofiar katastrofalne.

Społeczeństwo

Hodowla małych liderów.W dzisiejszym świecie celebryci zastąpili praktycznie wszystkie autorytety: literatów, sportowców, podróżników, artystów. Czy możemy zaprogramować dzieci na sukces? To naturalne, że chcemy dla dzieci lepiej, niż sami mieliśmy. Wierzymy, że będzie im łatwiej w życiu, jeśli dostaną bagaż różnych kompetencji. Tymczasem języka obcego czy obsługi komputerowego programu można nauczyć się w każdym wieku, ale bliskości i miłości uczymy się w dzieciństwie.

Biznes

Piłkarska farsa.Komedia, którą jest próba sprzedaży Wisły Kraków, nie jest w polskiej piłce nowością. Pod płaszczykiem wielkich sportowych marek kryją się ocierające się o półświatek interesy i niejasne biznesowe układy.

Zagranica

Święta wojna na Wschodzie. Tegoroczne prawosławne Boże Narodzenie nie wszędzie jest czasem radości. Ortodoksyjni chrześcujanie pokłócili się o utratę przez moskiewskiego patriarchę kontroli nad wiernymi na Ukrainie.

Kultura

Ranking polskich seriali.Stacje ruszyły do boju o widza– rozjechały się po kraju, zaprosiły do współpracy doświadczone filmowe ekipy, a bohaterami uczyniły nauczycieli, szumowiny, policjantów i reżim autorytarny. Z bitwy wyszły zwycięsko HBOi Netflix, reszta zostaje w tyle.

 

Najnowsze wydanie tygodnika „Wprost” w poniedziałek 7 stycznia trafi do kiosków i salonów prasowych na terenie całej Polski a już w niedzielę od godziny 20:00 będzie dostępne w formie e-wydania.

 

 

Bieżące informacje ze spółki spółki PMPG Polskie Media SA (GPW: PMPG) na www.pmpg.pl oraz na profilach w serwisach Twitter: https://twitter.com/PMPG_PL i Facebook: https://www.facebook.com/PMPG.SA.

 

Bookmark and Share

Logowanie dla dziennikarzy

Przypomnij hasłoZarejestruj się

Kontakt dla mediów