Strona główna»Biuro Prasowe»Komunikat prasowy

Komunikat prasowy

25.11.2018

"Wprost" (48) Sekrety domu Lewandowskich

Inne wersje: txt

Temat z okładki. Ranking 50 najbardziej wpływowych Polek i Polaków. Pierwsze miejsce Jarosław Kaczyński, potem długo, długo nic. Następnie premier Mateusz Morawiecki i przewodniczący Rady Europejskiej Donald Tusk. Tuż za podium Wojciech Smarzowski.

Na stronach „Wprost" również:

Dzisiejsza polityka to już nie mój świat. Istnieje potrzeba, by na wybory europejskie powstała wielka koalicja europejski – od PO przez Nowoczesną, PSL i SLD aż do takich partii jak Razem – apeluje Aleksander Kwaśniewski, prezydent RP w latach 1995-2005

Nierdzewny druh prezesa. Do polityki trafił przez okno teściów na p. Konstytucji. Potem Adam Glapiński zawsze wolał być w cieniu, a afera KNF skierowała reflektory na prezesa NBP i jego świtę.

Platforma będzie smażyć się w piekle. Nowelizacja ustawy o sądownictwie to dowód na to, że propaganda opozycji jakobyśmy chcieli polexitu, była totalnie nieprawdziwa – mówi Adam Bielan, wicemarszałek Senatu z PiS

Wojna w obozie władzy. Afera KNF skłóciła wszystkich ze wszyskimi w obozie Zjednoczonej Prawicy. Ale nie oznacza to ani wcześniejszych wyborów, ani lawinowych dymisji.

Społeczeństwo

Leczenie strachów zabobonem. Nadchodzące andrzejki przypomną nam, że wciąż wierzymy w stare ludowe przesądy, oprócz nich stosujemy też nowe modne rytuały. Tak uśmierzamy lęki.

Biznes 

Jak zarobić na US Army. Setki milionów dolarów w kontraktach. Amerykańskie wojsko wydaje w Polsce na potęgę. Tyle, że Polacy o te pieniądze nawet się nie starają.

Zagranica

Bohaterowie są zmęczeni. Od brexitu po wojny celne z USAi spory w strefie euro przywódcy UE miotają się, próbując zapanować nad kolejnymi kryzysami. Zadania nie ułatwia im słabnące poparcie wyborców we własnych krajach.

Zdrowie

Dieta antynowotworowa istnieje. Nasza dieta ma ogromny wpływ na to, czy w naszym organizmie rozwinie się nowotwór. Istnieje całe mnóstwo pokarmów, które zmniejszają ryzyko zachorowania na raka.

Kultura

Gdybanie na ekranie. Choć pierwsza polska produkcja dla Netflixa - “1983” 0 to serial nie do końca udany, I tak warto go zobaczyć. Pokazuje bowiem jak wyglądałaby Polska, gdyby komunizm nie upadł.

 

Najnowsze wydanie tygodnika „Wprost” we wtorek 26 listopada trafi do kiosków i salonów prasowych na terenie całej Polski a już w niedzielę od godziny 20:00 będzie dostępne w formie e-wydania.

 

 

 

 

 

Bieżące informacje ze spółki spółki PMPG Polskie Media SA (GPW: PMPG) na www.pmpg.pl oraz na profilach w serwisach Twitter: https://twitter.com/PMPG_PL i Facebook: https://www.facebook.com/PMPG.SA.

 

Bookmark and Share

Logowanie dla dziennikarzy

Przypomnij hasłoZarejestruj się

Kontakt dla mediów