Strona główna»Biuro Prasowe»Komunikat prasowy

Komunikat prasowy

18.11.2018

"Wprost" (47) Nasze śledztwo. Jak zabija nas mafia lekowa

Inne wersje: txt

Temat z okładki. Jak się podrabia leki w Polsce. Przy wpółpracy z Narodowym Instytutem Leków sprawdziliśmy, jak działa czarny rynek leków w Polsce. Wyniki eksperymentu są szokujące.

Na stronach „Wprost" również:

Polacy co wy robicie? To, co w ostatních dwóch latách wydarzyło się w stosunkach polsko-ukraińskich, to sukces Moskwy, wynik kremlowskiej operacji. Nie rozumiem tego, co się dzieje w Polsce – mówi Wiktor Juszczenko, prezident Ukrainy w latach 2005-2010.

Dobry policjant Kaczyńskiego. W obliczu zagrożenia, które nazywa się Donald Tusk, Prawi I Sprawiedliwość zaczyna zwierać szeregi. W tym procesie szczególną role ma odegrać Joachim Brudziński – prawa ręka prezesa.

Bieda to nie tylko kwestia pieniędzy. 11 listopada stworzyliśmy ramy, które pozwoliły Polakom na wielkie, wspólnotowe przeżycie – ocenia wicepremier Piotr Gliński I nie szczędzie opozycji: PiS jest traktowany jak Żydzi przez Goebbelsa.

Wyścig o władzę na dole. PiS walczy o sejmiki, by odebrać przyczółki PO I pokazać, że jest patria zdolną do koalicji. Pla Platformy I SL są one niezbędne do utrzymania partyjnych szeregów przed przyszłorocznymi wyborami.

Społeczeństwo

Cukrzyca to choroba kłamców. Wszyscy zakładają,  że regularne wizyty u lekarza wyposażają cię w odpowiednią wiedzę, że ty traktujesz lekarza poważnie I można Ci zaufać. Ja nie byłem osobą godną zaufania – mówi Michał Figurski.

Cukrzyca nie pyta o wiek. Ale o styl życia – już tak. Może powoli rozwijać się latami, a my długo bagatelizujemy jej objawy. Cukrzyca typu 2 jest powszechnym problemem, ale to nie oznacza, że nie można się przed nią uchronić. 

Biznes 

Zły system. Dymisja Marka Chrzanowskiego to niejedyna zmiana na rynku finansowym. Nie jest też pewna pozycja szefa Narodowego Banku Polskiego.

Zagranica

Zimna wojna 2.0. Na świecie pęcznieje putinowska agentura, a skrytobójstwa na stałe wróciły do arsenału rozyjskich służn. Mimo to Zachód wciaż bagatelizuje zagrożenie ze Wschodu.

Nauka

Wyobrażnia i ekologia. Na przestrzeni dziejów ludzkości wszelkie próby zrozumiena I zdefiniowania człowieka wiązały się ściśle ze sposobem, w jaki postrzegamy oraz przedstawiamy inne zwierzęta.

Kultura

Mistrz. Uważany za tytania pracy, jako dziecko dostawał od dziadka pieniądze, by uczyć się muzyki. Symbol polskiej kultury o korzeniach niemiecko-ormiańskich. Krzysztof Penderecki obchodzi 85 urodziny

 

Najnowsze wydanie tygodnika „Wprost” we wtorek 19 listopada trafi do kiosków i salonów prasowych na terenie całej Polski a już w niedzielę od godziny 20:00 będzie dostępne w formie e-wydania.

 

Bieżące informacje ze spółki spółki PMPG Polskie Media SA (GPW: PMPG) na www.pmpg.pl oraz na profilach w serwisach Twitter: https://twitter.com/PMPG_PL i Facebook: https://www.facebook.com/PMPG.SA.

 

Bookmark and Share

Logowanie dla dziennikarzy

Przypomnij hasłoZarejestruj się

Kontakt dla mediów