Strona główna»Biuro Prasowe»Komunikat prasowy

Komunikat prasowy

11.11.2018

"Wprost" (46) jak ćpają gwiazdy. Tajemnice dilera celebrytów.

Inne wersje: txt

Temat z okładki. „ Wprost“ Kulisy narkotykowego podziemia. Ukryty świat ludzi kultury, biznesu i polityki.

Na stronach „Wprost" również:

Opozycja wierzy w Tuska. Dawni współpracownicy Donalda Tuska przekonani, że wróci on do krajowej polityki już na przyszłoroczne wybory parlamentarne i poprowadzi zjednoczoną opozycję do zwycięstwa.

PiS – powyborcze zaostrzenie kursu. Nie będzie zmian w rządzie ani umizgiwania się do umiarkowanych wyborców. Kierownictwo PiS zdecydowało o zaostrzeniu kursu.

Czarne chmury nas Zielińskim. W PiS coraz głośniej mówi się o możliwej dymisji wiceszefa MSWiA. Wcale nie z powodu kryzysu w policji.

Społeczeństwo

Głosowanie za zdrowym rozsądkiem.  PiS wykorzystał obywatelski pomysł zniesienia obowiązku szczepień, by w kampanii wyborczej mrugnąć do ruchów społecznych. Po miesiącu wycofał się z tej koncepcji rakiem.

Zniszczyć miliardera. Tomasz Gudzowaty boi się, że jego dzieci popełnią samobójstwo. Dlatego mimo wyroku sądu nie chce ich oddać swojej byłej partnercem która według relacji świadków – w okrutny sposób się nad nimi znęcała.

Biznes 

Jak się wyciska pieniądze. Nasz rynek fitness jest jednym z najszybciej rozwijających się w Europie. Ćwiczy już ponad 2,8 mln Polaków. Wciąż jednak niełatwo na tym zarobić.

Zagranica

Polak, który osłabił Trumpa. Urodzony w Polsce polityk wygrał jeden z kluczowych pojedynków w wyborach uzupełniających do Kongresu USA, przyczyniając się do odbicia Izb Reprezentantów z rąk republikanów.

Nauka

Jak psychologia bada mądrość. Nikt nie ma wątpliwości, że jedni ludzie są mądrzejsi od innych, ale trudne pytanie brzmi: od czego mądrość zależy?

Zdrowie

Pozornie zdrowi - do pierwszego złamania.  O chorobie najczęściej dowiadujemy się przypadkiem. Pierwsze, drugie złamanie i pada diagnoza – osteoporoza. A przecież tak łatwo jej zapobiec.

 

Najnowsze wydanie tygodnika „Wprost” we wtorek 13 listopada trafi do kiosków i salonów prasowych na terenie całej Polski, a już w niedzielę od godziny 20:00 będzie dostępne w formie e-wydania.

 

Bieżące informacje ze spółki spółki PMPG Polskie Media SA (GPW: PMPG) na www.pmpg.pl oraz na profilach w serwisach Twitter: https://twitter.com/PMPG_PL i Facebook: https://www.facebook.com/PMPG.SA.

 

Bookmark and Share

Logowanie dla dziennikarzy

Przypomnij hasłoZarejestruj się

Kontakt dla mediów