Strona główna»Biuro Prasowe»Komunikat prasowy

Komunikat prasowy

04.11.2018

"Wprost" (45) 100 Najbogatszych Polaków Stulecia

Inne wersje: txt

Temat z okładki. „Wprost“ Kupowali wsie i budowali miasta. Jeden rozbił bank w kasynie w Monte Carlo, drugi oszalał z miłości, popadł w depresję i popełnił samobójstwo. Najbogatsi Polacy w historii to nie tylko Kulczyk i Solorz. 

Na stronach „Wprost" również:

"Zabrakło pomysłów na stulecie niepodległości". Źle się stało, że partia, która uważa się za wyjątkowo patriotyczną, tak słabo sobie poradziła z obchodami Święta Niepodległości –mówi prof. Antoni Dudek.

"Teraz jadę na urlop". Większości mieszkańców Warszawy sprawa reprywatyzacji zbytnio nie obchodzi – mówi Patryk Jaki, wicemisnister sprawiedliwości.

"Upadek Kukiza". Wiele wskazuje na to, że Kukiz’15 nie przetrwa na scenie politycznej dłużej niż obecną kadencję, która powoli dobiega końca. 

Społeczeństwo

"Kafka w pełnej krasie". Sprawa niewinnie skazanego Tomasza Komendy od pół roku budzi emocje, ale takich spraw w Polsce jest więcej. W więzieniach siedzą ofiar nieudolnych śledczych albo głodnych sukcesu prokuratorów.

"Plastikowi mówimy nie"! Jeśli nie powstrzymamy produkcji śmieci, wkrótce w morzach będzie pływać więcej butelek I torebek niż ryb. Parlament Europejski chce zakazać sprzedaży plastikowych przedmiotów jednorazowego użytku.

Biznes 

"Nagrody ponad podziałami". To była niezwykła uroczystość. Orły Wprost zachodniopomorskiego, przedsiębiorcy mali duzi, reprezentujący różne branże i zakątki regionu, w ważnych sprawach mówili w większości jednym głosem.

Zagranica

Porwanie Europy. Populiści próbują wkraść Stary Kontynent I oddać w niepowołane ręce skrajnej prawicy. Przed wyborami do europarlamentu tworzą europejski sojusz, bardzo przyjazne nastawiony do Rosji.

Putin może być sojusznikiem. Z Rosją trzeba się dogadać, bo to nasz sojusznik w walce z islamizacją Europy – mówi Mischael Modrikamen, jeden z założycieli sojuszu partii populistycznych w Europie.

Zdrowie

Gdy zmysły pożądają a ciało zawodzi.  Ze świecą szukać mężczyzny, który bez cienia zażenowania przyzna otwarcie, że ma lub choć raz w życiu miał problemy z potencją. A szkoda, bo o tym nie tylko trzeba mówić, ale przede wszystkim reagować.

Patent “Wprost” 5 sposobów na to …jak się nie dać jesieni. 

 

Najnowsze wydanie tygodnika „Wprost” w poniedziałek 5 listopada trafi do kiosków i salonów prasowych na terenie całej Polski i będzie dostępne w formie e-wydania

 

Bieżące informacje ze spółki spółki PMPG Polskie Media SA (GPW: PMPG) na www.pmpg.pl oraz na profilach w serwisach Twitter: https://twitter.com/PMPG_PL i Facebook: https://www.facebook.com/PMPG.SA.

 

Bookmark and Share

Logowanie dla dziennikarzy

Przypomnij hasłoZarejestruj się

Kontakt dla mediów