Strona główna»Biuro Prasowe»Komunikat prasowy

Komunikat prasowy

14.10.2018

"Wprost" (42) Epidemia boleriozy

Inne wersje: txt

Temat z okładki. Epidemia boleriozy. Bezsilni lekarze. Bezradni pacjenci.

 Na stronach „Wprost" również:

Władza PiS kiedyś się skończy. Donald Tusk wystąpił już w roli przyszłego kandydata na prezydenta. Jeśli wystartuje, będę go wspierał ze wszystkich sił – mówi Bronisław Komorowski, były prezydent.

Wszystkie dzieci ojca Rydzyka. Wspieranie narodowców, powrót ustaw światopoglądowych. Toruński redemptorysta rozpoczął licytację o wpływy przed eurowyborami.

Biografia zakazana. Macierewicz: wycofać tę książkę! Hanna Natora-Macierewicz domaga się wycofania z księgarń biografii swego męża. Równocześnie w prawicowej prasie ruszyła nagonka na książkę, w której obnażamy wiele mitów stworzonych wokół siebie przez byłego szefa MON.

Wracam do życia. O boleriozie, choć jest potwornie groźna, wciąż niewiele się mówi. Ja w tej chorobie przeżyłam momemty na granicy obłędu. Człowiek nieraz myśli, by otworzyć okno i skoczyć – mówi Magdalena Piekorz, reżyserka.

Borelioza. Po pomoc do matki natury. Kiedy konwencjonalne metody leczenia boreliozy nie przynoszą oczekiwanych efektów, chorzy szukają pomocy na własną rękę. Ukojenie przynoszą wówczas naturalne metody leczenia. Nawet łagodzenie objawów jest bezcenne.

Społeczeństwo

Jeszcze do siebie nie strzelamy. Odpowiedziałam sobie na pytanie, co jest dla mnie ważniejsze: bycie sygnalistką i mówienie o niebezpieczeństwach, które widzę bardzo wyraźnie, czy milczenie i ewentualnie przemycanie niepokoju w swojej twórczości – mówi Agnieszka Holland.

Biznes

Wyciskanie Wiedźmina. Mówił, że gry na podstawie jego książek narobiły mu mnóstwo smrodu. Dzisiaj żąda od ich twórców 60 mln zł. Jeżeli Andrzej Sapkowski tych pieniędzy nie dostanie, szykuje nam się jeden z najciekawszych procesów sądowych w historii. I pisarz może go wygrać. 

Zagranica

Znikający i skorumpowani. Tajemnicze zniknięcie szefa Interpolu to kolejna odsłona wielkiej kampanii antykorupcyjnej w Chinach. Objęła ona już 1.5 mln osób, nie tylko członków partii, ale także popularniejsze gwiazdy filmowe.

 

Najnowsze wydanie tygodnika „Wprost” w poniedziałek 15 października trafi do kiosków i salonów prasowych na terenie całej Polski i będzie dostępne w formie e-wydania

 

 

Bieżące informacje ze spółki spółki PMPG Polskie Media SA (GPW: PMPG) na www.pmpg.pl oraz na profilach w serwisach Twitter: https://twitter.com/PMPG_PL i Facebook: https://www.facebook.com/PMPG.SA.

 

Bookmark and Share

Logowanie dla dziennikarzy

Przypomnij hasłoZarejestruj się

Kontakt dla mediów