Strona główna»Biuro Prasowe»Komunikat prasowy

Komunikat prasowy

30.09.2018

"Wprost" (40) Umarłem wraz z synem. Leszek Miller w szczerym wywiadzie, po rodzinnej tragedii.

Inne wersje: txt

Temat z okładki. Leszek Miller. Czekam na spotkanie z synem. Po śmierci Leszka nie wiem, jakim będę człowiekiem i co będę robił. Kiedy umiera ktoś bliski, umiera też cząstka nas – mówi były premier.

Na stronach „Wprost“ również:

Platforma bez Tuska. Grzegorz Schetyna walczy o wszystko. Jeśli kierowana przez niego Platforma przegra wybory samorządowe, do polskiej polityki ma wrócić Donald Tusk.

Społeczeństwo

Paczka w kryzysie. Stowarzyszenie Wiosna walczy, by skandal wokół kr. Jacka Stryczka nie zaszkodził podopiecznym Szlachetnej Paczki.

Rodzice w niebycie. Muszą walczyć o alimenty, nie dostają 500 plus, dla ich dzieci brakuje miejsc w publicznych żłobkach. Potrzeb rodziców którzy w pojedynkę wychowują dzieci, nie dostrzega a nie państwo, ani społeczeństwo.

Cydr na piątkę. Piąta edycja Lubelskiego święta młodego Cydru 

Biznes 

Musimy mieć bramę na świat. Przestrzeń polskiego państwa daje nam znacznie większy potencjał niż to, co z niej obecnie uzyskujemy – uważa Jacek Bartosiak, który stanie na czele spółki mającej zbudować Centralny Port Komunikacyjny.

Panowie na prowizji. „Wprost“ dotarł do dokumentów, które wskazują na korupcję w należącej do Orlenu Rafinerii Trzebinia. W tej sprawie w Niemczech zapadły już wyroki skazujące. W Polsce sąd nie dopatrzył się winy.

Zagranica

To już rozwód czy na razie tylko separacja? UE sprzymierzyła się z Moskwą i Pekinem, żeby storpedować amerykańskie sankcje przeciw Iranowi. Ten sam mechanizm może zostać wykorzystany do omijania sankcji wobec Rosji.

Zdrowie 

Oswoić depresję. Depresja wymaga leczenia – nie tylko duszy, ale też ciała. Zaniedbując organizm, wyrządzamy krzywdę naszej psychice.

Kultura

„Kler“ to opowieść sprawiedliwa. Smarzowski pokazuje losy księży z ich słabościami. Pozwala zajrzeć za kurtynę środowiska, które znamy z jednej tylko strony – mówi Janusz Gajos, odtwórca głównych ról w filmach „Kler“ i „Kamerdyner“.

Najnowsze wydanie tygodnika „Wprost” w poniedziałek 1 października trafi do kiosków i salonów prasowych na terenie całej Polski i będzie dostępne w formie e-wydania

Bieżące informacje ze spółki spółki PMPG Polskie Media SA (GPW: PMPG) na www.pmpg.pl oraz na profilach w serwisach Twitter: https://twitter.com/PMPG_PL i Facebook: https://www.facebook.com/PMPG.SA.

 

Bookmark and Share

Logowanie dla dziennikarzy

Przypomnij hasłoZarejestruj się

Kontakt dla mediów