Strona główna»Biuro Prasowe»Komunikat prasowy

Komunikat prasowy

21.06.2016

Portfele „Wprost” 2016 – gala już w czwartek!

Inne wersje: txtpdf

Już w najbliższy czwartek tygodnik „Wprost” wyróżni najlepsze banki i najlepsze produkty finansowe. Gali Portfel „Wprost” 2016 będzie towarzyszyła gorąca dyskusja na temat dnia i tygodnia, tj. BrExit.

Naszym celem jest wyróżnienie najbardziej konkurencyjnych propozycji, najlepiej trafiających w potrzeby odbiorców, innowacyjnych, a także uhonorowanie wiodących graczy rynku usług finansowych – mówi Jacek Pochłopień, zastępca redaktora naczelnego tygodnika „Wprost”, który odpowiada za projekt Portfel „Wprost” 2015. Podkreśla, że nagrody tygodnika „Wprost” dla produktów i ofert finansowych to również swego rodzaju kierunkowskaz dla klientów, którzy dzięki temu mogą wybierać najlepsze produkty dla siebie z coraz szerszej oferty dostępnej na rynku. Liczba dostępnych produktów i ofert jest dziś tak ogromna, że ich dokładna analiza i wybór tych, które najlepiej trafiają w nasze indywidualne potrzeby, jest zadaniem często wykraczającym poza czas, jakim dysponuje klient - mówi Pochłopień. - Nasza nagroda to znak jakości dla konkretnych produktów oraz ofert.

Wyróżnienia „Wprost” dla najlepszych produktów i banków zostaną przyznane w trzech obszarach: produkty, innowacje i banki. Osobne wyróżnienia będą przyznawane za ofertę dla klientów indywidualnych oraz dla klientów biznesowych.

Laureatów poznamy podczas uroczystej gali już w czwartek.

Partnerem strategicznym projektu i gali Portfel „Wprost” 2016 jest PKN Orlen. Patronat honorowy nad projektem objęło Ministerstwo Skarbu Państwa. Patronat medialny sprawują TVP Info i Polskie Radio. Partnerami wspierającymi są BeColour Printing House, inwestorzy.tv i Wprost Nieruchomości.

Wydawcą tygodnika „Wprost” jest AWR „Wprost”, spółka zależna giełdowej spółki PMPG Polskie Media SA (GPW: PMPG). Bieżące informacje ze spółki na www.pmpg.pl oraz na profilach w serwisach Twitter: https://twitter.com/PMPG_PL i Facebook: https://www.facebook.com/PMPG.SA.

 

Bookmark and Share

Logowanie dla dziennikarzy

Przypomnij hasłoZarejestruj się

Kontakt dla mediów