Strona główna»Biuro Prasowe»Komunikat prasowy

Komunikat prasowy

10.12.2013

TOP 2013 – specjalna edycja WPROST

Inne wersje: txtpdf

TOP 2013 to podsumowanie tego, co najważniejsze i najciekawsze, najlepsze i najgorsze w mijającym roku. Przegląd wydarzeń, ranking sukcesów, upadków i gaf – przygotowany czasami bardzo serio, a czasami pół żartem, pół serio. Już w czwartek trafi do kiosków specjalne wydanie WPROST – TOP 2013.

Projekt jest kontynuacją serii rankingów TOP 7, które od końca ubiegłego roku ukazują się na łamach WPROST oraz w serwisie Wprost.pl

Magazyn liczy sobie 100 stron. Będzie dostępny na rynku przez dwa miesiące.

W numerze redakcja najbardziej opiniotwórczego polskiego tygodnika podsumowuje mijający rok. Całe wydanie zostało podzielone na trzy główne sekcje: Ludzie, Wydarzenia oraz Pieniądze. Każda z sekcji to siedem kategorii, w których wyróżniono siedem osób, wydarzeń lub zjawisk, które w minionym roku zdobyły szczególną popularność lub zapadły w pamięć.

I tak w sekcji LUDZIE w kategorii GWIAZDY niekwestionowanym człowiekiem roku został papież Franciszek. Wśród gwiazd znalazła się także Angela Merkel oraz… Edward Snowden. Najbardziej spektakularny upadek zaliczył (nie bez udziału WPROST) były już minister transportu Sławomir Nowak, za to największy sukces odniosła nowa wicepremier – Elżbieta Bieńkowska. Debiut roku ma na koncie Jego Królewska Wysokość Książę Cambridge, George Aleksander Luis. W kategorii Trendy prymat należy do ulicznego jedzenia i licznych barów z burgerami, ale w pierwszej trójce znalazło się również bieganie. Kategorię Najmodniejsze słowo wygrało bezapelacyjnie słowo „gender”, które dzięki biskupom stało się przedmiotem ogólnopolskiej wojny kulturowej. W kategorii Interes roku wygrał… najdroższy obraz świata, czyli „Trzy studia do portretu Luciana Freuda” sprzedany za 142 mln dolarów, a  najmodniejszym miejscem jest podobno... Arłamów.

Co jeszcze było na topie w 2013 r., co robiliśmy, co mówiliśmy i o czym/o kim najczęściej  rozmawialiśmy, a także jak zapamiętamy ten rok i co z niego warto zapamiętać – to wszystko na łamach specjalnego wydania tygodnika WPROST.      

LUDZIE

WYDARZENIA

PIENIĄDZE

Gwiazdy

Trendy

Interes roku

Upadki

Słowa

Ludzie biznesu

Sukcesy

Gadżety

Najcenniejsze marki

Debiuty/drugie kroki

Sukcesy

Biznesowe debiuty

Transfery

Porażki

Miejsca

Rozczarowania

Obciachy

Ulubione samochody Polaków

Powroty

Skandale

Pieniądze, giełda

Tab.1. zawartość specjalnego wydania WPROST TOP 2013.

 *****

Specjalne wydanie WPROST w kioskach od czwartku 12 grudnia 2013 r. Magazynbędzie dostępny na rynku przez dwa miesiące. Jego cena wynosi 7,90 zł.

 

Bookmark and Share

Logowanie dla dziennikarzy

Przypomnij hasłoZarejestruj się

Kontakt dla mediów