Strona główna»Biuro Prasowe»Komunikat prasowy

Komunikat prasowy

28.08.2013

Serwis Wprost.pl teraz również na urządzenia mobilne

Inne wersje: txtpdf

Serwis Wprost.pl uruchomił mobilną wersję swojej strony. M.wprost.pl to wersja light serwisu Wprost.pl. Strona dostosowuje się do wielkości ekranu urządzenia mobilnego - telefonu komórkowego, smartfonu i tabletu.

Mobilny serwis Wprost.pl zawiera informacje z ostatniej chwili, najważniejsze informacje z serwisu Wprost.pl oraz wydarzenia z działów: Tylko u nas, Kraj, Świat, Biznes, Sport, Życie, Kultura. Są w nim też dostępne blogi, wideo, kursy walut oraz archiwum okładek tygodnika WPROST.

Strona działa pod adresem m.wprost.pl, ale po wpisaniu w przeglądarce na urządzeniu mobilnym adresu www.wprost.pl, serwis automatycznie zaproponuje wersję mobilną. Czytelnicy WPROST mogą też od razu przejść do aplikacji umożliwiającej pobrane e-wydania na urządzenia mobilne (w Google Play i AppStore) lub zaprenumerować tygodnik.

Od września w serwisie m.wprost.pl pojawią się dwa formaty reklamowe, m.rectangle i m.billboard.

Mobilną wersję serwisu Wprost.pl zaprojektował i wdrożył dział rozwoju oprogramowania Platformy Mediowej Point Group.

Wprost.pl to profesjonalny serwis informacyjny, obecnie najpopularniejszy w gronie witryn związanych z polskimi tygodnikami opinii. Według ostatnich danych, odwiedza go miesięcznie prawie 1,7 mln unikalnych użytkowników, generujących blisko 7 milionów odsłon (Gemius Traffic, lipiec 2013 r.). Internauci znajdą tutaj zróżnicowane tematycznie treści, redagowane na bieżąco przez zespół dziennikarzy tygodnika (m.in. wiadomości, komentarze, opinie i blogi m.in. autorów tygodnika). Serwis oferuje także dostęp do części materiałów jeszcze przed ich ukazaniem się w druku, a także do archiwum treści publikowanych w ubiegłych latach na łamach WPROST. Ponadto z poziomu podstrony ewydania.wprost.pl użytkownicy mają dostęp do wszystkich wydań magazynu począwszy od 2010 roku.

 *****

Tygodnik WPROST to jeden z wiodących ogólnopolskich tygodników społeczno-informacyjnych. Ukazuje się od 1982 r. Wydawcą tygodnika WPROST jest Agencja Wydawniczo-Reklamowa WPROST. Jej większościowym udziałowcem jest Platforma Mediowa Point Group SA. Redaktorem naczelnym WPROST jest Sylwester Latkowski. Tygodnik WPROSTjest najczęściej cytowanym tygodnikiem w Polsce.

 

Przydatne linki:

WPROST na Youtube - http://tnij.org/wprost_tv

WPROST na Facebooku - http://tnij.org/wprost_fb

Czytaj WPROST na FB - http://tnij.org/wprost_na_fb

WPROST na Twitterze - http://tnij.org/wprosttweet

Popularne skróty Twittera - http://tagdef.com/tt

WPROST w Apple Store - http://tnij.org/wprost_w_itunes

WPROST w Google Play - http://tnij.org/wprost_w_googleplay

Naczelny WPROST na Twitterze - http://tnij.org/ublt

Naczelny WPROST na Facebooku - http://tnij.org/ublu

Blogi WPROST - http://www.wprost.pl/blogi/

WPROST - http://www.wprost.pl  

WPROST na urządzenia mobilne – http://m.wprost.pl

Bookmark and Share

Logowanie dla dziennikarzy

Przypomnij hasłoZarejestruj się

Kontakt dla mediów